About Us

 

IRCOM-EKT شرکت صنعتی ایرکوم اکراین

این شرکت با سابقه 19 ساله خود طراح و سازنده ماشین آلات تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک پرکن،درب بند و لیبل زن رنگ، بتونه، حلال، چسب و انواع مایعات شیمیایی و صنعتی رقیق و غلیظ در انواع ظروف فلزی، پلاستیکی و شیشه ای با اشکال هندسی مختلف می باشد. از محصولات دیگر این شرکت می توان به دستگاه میکسر دیسالور و دستگاه پرس بتونه سنگی نیز اشاره کرد  

این شرکت با یهره گیری از متخصصین مجرب و با تجربه و به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا در جهت افزایش روز افزون کیفیت ماشین آلات خود گامهای موثری تاکنون برداشته است. شرکت ایرکوم مطابق نیاز و خواست مشتریان فعالیت می نملید و در زمینه فنآوریهای ساخت ماشین آلات پرکن و بسته بندی محصولات صنعت رنگ و رزین و چسب پیشرفتها و موفقیتهای بیشماری کسب کرده است تا جایی که امروزه محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت در ردیف اول تولید کنندگان اروپایی قراردارد

می باشند بدلیل آنکه اکثر مکانیزمهای بکار رفته در آنها پنوماتیکی می باشند EX کلیه ماشین آلات ساخت شرکت ایرکوم ضد جرقه

  Festo و Camozzi تمامی قطعات پنوماتیکی بکار رفته در ماشین آلات این شرکت از شرکتهای معروف اروپایی همچون

تامین می شوند

مزایای ماشین آلات شرکت صنعتی IRCOM-EKT” :

1. ضد جر قه(EX. ): قابلیت استفاده در اماکن آتش زا و صنایع شیمیایی ( ماشین آلات با نیروی پنو ماتیکی کار می کنند).

2. ضریب خطای کمتر از  0.5+  درصد: ضریب خطای حجمی و یا وزنی دستگاههای پر کن کمتر از0.5+  درصد می باشد.                                                                                                                                                 
3. کاهش تعداد اپراتور مورد نیاز برای کار با دستگاه: تمامی عملیات پر کن، درب گذار، درب  بند، لکه زن، لیبل زن و شستشوی دستگاه به صورت تمام اتوماتیک انجام می پذیرد. اپراتور تنها ظروف خالی را بر روی سینی تغذیه  و درب ها را (به تعداد  80 الی 500 عدد ) در محفظه مخصوص درب  گذار قرارمي دهد. لذا اپراتور مورد نیاز برای کار با دستگاه پر کن تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک تنها1 نفر می باشد.                                                                                                                     
4. قابل تنظیم دستگاه پر کن براساس حجم و وزن ظروف مختلف: از یک عدد دستگاه پر کن تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک می توان برای انواع ظروف با حجم و یا وزن متفاوت استفاده کرد. تنظیم دستگاه از یک نوع ظرف به نوع دیگر آسان و سریع می باشد.                                                                                                                                                  
5. سیستم شستشو: شستشوی دستگاه پر کن به صورت تمام اتوماتیک و سریع انجام می پذیرد، به این دلیل از یک عدد دستگاه پر کن می توان برای فام هاي رنگی مختلف استفاده نمود.                                                                                      
               شایان ذکر است که ماشین آلات شرکت صنعتی ایرکوم در بیش از 500 کارخانه در کشورهای مختلف اروپای شرقی، کشورهای تازه استقلال یافته اتحاد جماهیر شوروی سابق و روسیه، ترکیه، امارات متحده عربی و همچنین در ایران مورد استفاده قرار می گیرند. اکنون نزدیک به سه سال است که این شرکت شروع به همکاری با تولید کنندگان رنگ و رزین و چسب در ایران نموده است.